Kooperatīvā sabiedrība "Mūsmāju Dārzeņi"

"Galiņi", Madlienas pagasts, Ogres novads

Izveidota 2006. gada beigās apvienojot ievērojamākos Latvijas dārzeņu audzētājus, lai piedāvātu gan vietējam tirgum, gan ārpus Latvijas pašu audzētos dārzeņus un kartupeļus.

Apgrozījums 2008. gadā 1,5 milj. LVL; 2009. gadā 2,15 milj. LVL; 2010. gadā 2,87 milj.; 2011. gadā 3,2 milj.; 2012. gadā ~2,65 milj.

Šobrīd sabiedrībā darbojas 10 biedri:  z/s Galiņi, z/s Bračas, z/s Dārzi, sia Dimdiņi Agro, z/s Sīļi, sia Sigro, z/s Sviķi,  z/s Zūmaņi, z/s Kliblapsas; z/s Īskāji

Biedru saimniecībās tiek izaudzēts un realizēts vairāk kā 18 000 tonnu dārzeņu un kartupeļu, kas visa gada garumā tiek piegādāti Latvijas lielveikalu tīkliem, skolām, bērnudārziem,  kā arī eksportēti ārpus Latvijas.

Katra saimniecība ir specializējusies savu dārzeņu audzēšanā un piedāvā pircējiem to, kas ir visgaršīgākais un kvalitatīvākais un tieši šīs saimniecības dārzkopju lolotais produkts.

Mūsmāju Dārzeņi arī ir mīlētākie produkti Latvijas ģimenēm, par ko liecina pašu pircēju novērtējums – gan zināmie Dimdiņkāposti, gan 2009. gada 3. mīlētākais karotītes produkts – Galiņu burkāni; gan 2008. gadā Rimi mīlētākais produkts kartupeļi, kā arī puravi, selerijas, sīpoli un zaļie lociņi, bietes, ziedkāposti, brokoļi, romanesko ziedkāposti, kolrābji, vairāku veidu kāposti, kāļi, rutki, rāceņi, vairāku veidu ķirbji un vēl daudz citu nosaukumu, kuri bieži vien rada pārsteigumu pircējiem, uzzinot, ka tie audzēti tepat Latvijā.